APDOVANOTA NERILĖ DIKŠAITĖ

Šiaulių rajono Savivaldybė kasmet vykdo Šiaulių rajono sporto apdovanojimus. 2020 metai buvo ypatingi, nes dėl šalyje siaučiančios pandemijos ir paskelbto karantino negalėjo vykti visa eilė planuotų čempionatų ir pirmenybių, sportininkai negalėjo tinkamai treniruotis ir siekti aukštų rezultatų. Todėl apdovanojimų ir nominacijų skaičius buvo žymiai mažesnis lyginant su kitais metais.

Jau treti metai tarp Šiaulių rajono sporto laureatų patenka ir Meškuičių gimnazijos atstovų. Praėjusių, 2020 metų geriausiųjų tarpe – meškuitiškė, disko metike, Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatų prizininkė, šalies jaunimo rinktinės narė Nerilė Dikšaitė.

Šiaulių rajono sporto apdovanojimų ceremonija įvyko nuotoliniu būdu 2020 m. gruodžio 22 d. rajono tarybos posėdžio metu. Todėl savaime suprantama, kad teikiamus apdovanojimus buvo galima tik pamatyti kompiuterio ekrane, o juos paliesti ir parsinešti į namų sportinių trofėjų kolekciją – tik atlaisvėjus karantino sąlygoms. Tokia galimybė atsirado šių metų kovo mėn. 9 d., kada ir buvo įteiktas prizas Meškuičių gimnazijos III G. klasės mokinei Nerilei Dikšaitei.


Fizinio ugdymo mokytojas Petras Vaitkus