DARŽELI, LIK SVEIKAS

,,Kačiukų“, ,,Nykštukų“, ,,Pelėdžiukų“ grupių vaikai sveikino priešmokyklinukus lopšelio-darželio baigimo proga, skirdami jiems eilėraštukus, daineles bei atminimo dovanėles. Priešmokyklinio ugdymo pedagogės įteikė būsimiesiems pirmokams jų darbelių aplankalus, dovanėles, palinkėjo būti gerais mokiniais, nepamiršti darželio, mažųjų savo draugų. Daug džiugių emocijų sukėlė ,,Diskoteka“ lauke.

,,Smalsučių“ grupės priešmokyklinukai  į atsisveikinimo su darželiu šventę pakvietė savo tėvelius, auklėtojas ir kitas darbuotojas, būsimąją mokytoją, Meškuičių seniūnijos seniūnę ir kitus svečius. Šventė prasidėjo vaikų pristatymu. Jie po vieną iškilmingai žengė į salę. Būsimieji pirmokai paskutinį kartą šoko, dainavo, deklamavo.  Lopšelio-darželio direktorė jiems įteikė priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomus, dovanėles, o darbuotojos jiems skyrė nuotaikingą dainą, kartu šoko. Būsimiesiems pirmokams įteiktos nominacijos: ,,Metų šypsena“, ,,Draugiškiausias priešmokyklinukas“, ,,Geriausias sportininkas“ ir kt. Svečiai būsimiesiems pirmokams palinkėjo sėkmės mokykloje ir įteikė dovanėles.
Lopšelio-darželio direktorė padėkojo tėveliams už bendradarbiavimą, pagalbą, aktyvų dalyvavimą įstaigos veikloje ir apdovanojo jas padėkos raštais.
Tėvelių atstovai padėkojo lopšelio-darželio direktorei, mokytojams ir kitiems darbuotojams už jų vaikučių ugdymą.

Galeriją galite rasti čia!