GERIAUSIŲJŲ DEŠIMTUKUOSE – MEŠKUIČIŲ GIMNAZIJOS LENGVAATLEČIAI

Lietuvos lengvosios atletikos federacija paskelbė 2020 metų vasaros sezono geriausiųjų šalies lengvaatlečių dešimtukus suaugusių, jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų amžiaus grupėse. Šiuose sąrašuose randame 11 Meškuičių gimnazijos sportininkų. Moterų tarpe 3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje Neda Dovidaitytė užima penktąją vietą,jaunimo grupėje Nedos rezultatas yra ketvirtas. Donatas Vaitiekus 400m barjerinio bėgimo rungtyje vyrų tarpe yra aštuntas, o tarp jaunimo – penktas. Donatas 110m barjeriniame bėgime jaunimo grupėje įrašytas septintuoju.

Metimų rungčių atstovės, Lietuvos jaunių rinktinės narės Nerilės Dikšaitės pavardę randame net penkiuose dešimtukuose. Disko metime tarp moterų jos rezultatas yra devintas, jaunimo grupėje – trečias, o tarp jaunių – antras. Rutulio stūmime tarp jaunių Nerilės pasiekimas yra septintoje vietoje, o kūjo metime – devintoje.

Kūjo metikė Gerda Balsevičiūtė moterų grupėje užima septintąją vietą, o jaunimo tarpe – šeštąją. Disko metikas Edas Klimas jaunių tarpe rikiuojasi šeštoje vietoje.

Šuolininko, Lietuvos jaunių rinktinės nario Roko Vepšto rezultatas šuolio į aukštį rungtyje jaunių grupėje yra antroje vietoje, o jaunimo – šeštoje. Šuolyje su kartimi tarp jaunių Rokas rikiuojasi ketvirtas, o jaunimo tarpe – septintas.

Jaunučių grupėje geriausiųjų sąrašuose Pijus Janušauskas šuolyje su kartimi rikiuojasi šeštoje vietoje, Lukas Dumša šuolyje į aukštį yra septintas.

Geriausiųjų Lietuvos vaikų amžiaus lengvaatlečių sąrašuose yra Pijus Janušauskas (pirma vieta šuolyje su kartimi), Orestas Surgautas (septinta vieta disko metime, dešimta vieta rutulio stūmime), Daina Karčiauskaitė (šešta vieta disko metime) ir Igneta Kairytė (devinta vieta disko metime) .

Neformaliojo švietimo mokytojas Petras Vaitkus\