Į Meškuičius atskrido ,,Vilties paukštė‘‘

Daugelį metų Lietuvos neįgaliųjų draugija rengia ir puoselėja vokalinių ansamblių festivalį-konkursą ,,Vilties paukštė‘‘. Džiugu, kad negalią turintys žmonės dainuoja, tai įrodė kolektyvų gausa, rugsėjo-spalio mėnesiais vykusiuose regioniniuose atrankos turuose dainavo virš šešiasdešimties vokalinių ansamblių. Šiemet
konkursas buvo skiriamas Baltijos kelio 30-mečiui paminėti.

Viename iš regioninių turų , Plungės Kultūros centre, į baigiamąjį koncertą buvo atrinktas ir Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos, Meškuičių padalinio moterų vokalinis ansamblis ,,Viltis‘‘ (Vadovė Rasa Zelbienė) Finaliniam koncertui-konkursui meškuitietės ruošėsi labai atsakingai, negailėjo laiko papildomoms repeticijoms, stengėsi atidirbti kiekvieną natą, kiekvieną akordą.

Ir jų triūsas neliko neįvertintas. Susumavus konkurso balus, buvo paskelbtas 2019 metų absoliučiai geriausias neįgaliųjų vokalinis ansamblis, kuriuo ir tapo ansamblis ,,Viltis‘‘. Komisija pasidžiaugė ansamblio muzikalumu, kūrinių sudėtingumu, programos išpildymu, subtiliu akomponimentu, kūrinių aranžuotėmis, kurias
kolektyvui aranžavo vadovė Rasa Zelbienė. Ansambliui buvo įteikta Lietuvos neįgaliųjų draugijos įsteigta ,,Vilties paukštės‘‘ statulėlė. Kolektyvui taip pat savo prizą-angelą, įteikė ir Lietuvos neįgaliųjų departamentas.

Laimėtas prizas įkvepia tolimesniems darbams, nesustoti, kurti, tobulėti ir skristi vilties paukštės sparnais. Ansamblyje dainuoja : Renata Jockuvienė, Aldona Burbienė, Janina Juozapaitienė, Vitalija Riukienė, Genovaitė Jackienė ir Vitalija Jodkevičienė. Kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Elenai Kačinskienei už surinktą gausią palaikymo komandą ir transportą.

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos, Meškuičių padalinio pirmininkė Gražina Steponavičienė