Konferencija „Viešojo kalbėjimo įgūdžių tobulinimas: kelionių įspūdžiai“ tampa tradicine

2019 metais vasario 28d. Meškuičių gimnazijoje penktus metus iš eilės vyko jau tradicine tapusi respublikinė 5-8kl.ir I-IVGkl. mokinių konferencija „Viešojo kalbėjimo įgūdžių tobulinimas: kelionių įspūdžiai“. Šiais metais galime pasidžiaugti itin gausiu dalyvių būriu – net 87 mokiniai iš 17-kos mokyklų pristatė savo pranešimus. Darbas vyko net penkiose sekcijose. Konferencijos dalyviai savo pranešimus tradiciškai pristatė ne tik lietuvių ir anglų kalba, bet ir pirmąkart turėjo galimybę savo įspūdžiais pasidalinti rusų kalba.


Į konferenciją atvyko svečių iš Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos , „Ateities“ progimnazijos ir „Atžalyno“ progimnazijos. Didelis būrys mokinių savo pranešimus pristatė iš kaimyninio – Joniškio r. „Saulės“ pagrindinės mokyklos, Gasčiūnų pagrindinės mokyklos, Mato Slančiausko progimnazijos, Skaistgirio gimnazijos. Aktyvūs buvo ir Šiaulių rajono ir miesto mokiniai. Konferencijos dalyviai išgirdo pranešimus, kuriuos pristatė mokiniai iš Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos, Gruzdžių gimnazijos, Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinės mokyklos, Gilvyčių mokyklos, Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos, Drąsučių ir Naisių mokyklos, Šiaulių profesinio rengimo centro ir Simono Daukanto gimnazijos , ir ,žinoma, Meškuičių gimnazijos.


Konferencijoje išklausėme pranešimų ne tik apie keliones į tolimas ir egzotiškas šalis . Mokiniai mums papasakojo, kad labai daug įspūdžių galima patirti keliaujant ir po Lietuvą. Šios konferencijos dalyviai įgijo viešojo kalbėjimo įgūdžių, turėjo galimybę įveikti auditorijos baimę, mokėsi planingai ir nuosekliai kalbėti. Pasidalijusieji savo įspūdžiais sužadino norą keliauti. Tikimės, kad kitąmet konferencijoje jie turės apie ką papasakoti. Lauksime .

>>> Galerija <<<