LENGVAATLEČIŲ STARTAI KLAIPĖDOJE IR KAUNE

Geriausieji Meškuičių gimnazijos lengvaatlečiai, kurių pasiekimai suteikia jiems galimybę treniruotis ir dalyvauti varžybose kaip aukšto sportinio meistriškumo statusą turintiems sportininkams, kovo mėn. pirmąjį savaitgalį atidarė 2021 metų varžybinį sezoną.

Daugiau kaip 250 jaunųjų lengvaatlečių rungtyniavo Lietuvos jaunučių uždarų patalpų čempionate Klaipėdoje. Šiaulių rajoną atstovavo 8 jaunieji sportininkai, o jų tarpe – 6 meškuitiškiai. Medalių iškovoti jiems šį kartą nepavyko, bet netolimoje ateityje ant nugalėtojų pakylos gali kopti ne vienas iš jų. Viskas priklausys nuo jų atkaklumo, valios, pasitikėjimo savo galimybėmis ir darbo treniruotėse. Juolab, kad vasaros varžybų sezone numatoma žymiai daugiau rungčių. O varžybose Klaipėdoje geriausiai sekėsi Rugilei Dikšaitei, kuri šuolio į aukštį sektoriuje pasiekė asmeninį rekordą (1,40 m) ir iškovojo septintąją vietą. Gausiame rutulio stūmikių būryje asmeninį rekordą pagerino Nerilė Miežytė (9,03 m). Kadangi programoje nebuvo šuolio su kartimi varžybų, tai šios rungties specialistas Pijus Janušauskas stojo į startą 2000 m bėgimo nuotolyje, kur užėmė 8-ąją vietą. Jaudulys ir varžybų įtampa vietų pirmame dešimtuke neleido užimti rutulio stūmime rungtyniavusioms Dainai Karčiauskaitei ir Vanesai Stulgytei bei šuolininkei į aukštį Simonai Karbauskaitei.

Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų jaunimo čempionate Kaune varžėsi du Meškuičių gimnazijos sportininkai. III gimnazinės klasės mokinys Rokas Vepštas, praėjusių metų Lietuvos jaunių čempionato prizininkas, patekęs į jaunimo amžiaus grupės kompaniją, sugebėjo pelnyti bronzinį apdovanojimą šuolio į aukštį rungtyje ir užimti šeštąją vietą sau kiek neįprastose trišuolio varžybose.

Rutulio stūmimo varžybose dalyvavusiai Nerilei Dikšaitei sunkiai sekėsi sutramdyti
pasunkėjusį iki 4 kg jaunimo amžiaus įrankį. To pasėkoje užimta devinta vieta tarp penkiolikos
dalyvių visiškai neatitinka sportininkės pasiruošimo lygio ir galimybių. Artėjančiame lauko
varžybų sezone, savo pagrindinėje rungtyje – disko metime – Nerilė tikisi neužleisti praėjusiais
metais pasiektų pozicijų ir kovoti dėl aukščiausių vietų jaunimo amžiaus varžybose.

Neformaliojo švietimo mokytojas Petras Vaitkus