MEŠKUITIŠKIAI LIETUVOS RAJONŲ ČEMPIONATE

Dvi dienas Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo čempionatas. Jame savo jėgas išbandė 33 Lietuvos savivaldybių jaunieji sportininkai. Šiame lengvaatlečių forume sėkmingai dalyvavo ir devyni meškuitiškiai, kurie iškovojo šešis apdovanojimus

Lietuvos rajonų čempionais tapo jaunių grupėje startavę Rokas Vepštas (šuolis į aukštį) ir Kostas Dagys (2000 m kliūtinis bėgimas). Sidabro medalį rutulio stūmimo rungtyje pelnė Nerilė Dikšaitė. Jaunimo amžiaus grupėje du medalius iškovojo Neda Dovidaitytė: pirmąją čempionato dieną 3000 m distancijoje užėmė antrąją vietą, o kitą – 1000 m nuotolyje ji atbėgo trečia. Sidabro medalį jaunimo grupėje pelnė rutulio stūmimo rungtyje varžiusi Karolina Klimaitė.

Visai šalia nugalėtojų pakylos, iškovoję ketvirtąsias vietas, liko Ervina Ladukaitė (šuolis į tolį ir šuolis į aukštį), Donatas Vaitiekus (60 m barjerinis bėgimas), Deimantė Vaitkutė (rutulio stūmimas), Gerda Balsevičiūtė (šuolis į aukštį), Kostas Dagys (3000 m bėgimas).

Susumavus komandinius rezultatus, Šiaulių rajono jaunių rinktinė, kurios sudėtyje startavo ir keturi mokytojo Petro Vaitkaus treniruojami lengvaatlečiai,  iškovojo trečiosios vietos apdovanojimą.

Šiaulių rajono jaunimo rinktinė, kurią sudarė tik meškuitiškiai, surinktų taškų kraitis buvo kuklesnis ir tenkintasi devinta vieta