Pasaulinė sniego diena Meškuičiuose

Ši žiema nelepina gausiu sniegu, tačiau meškuitiečiai tradiciškai šventė Pasaulinę sniego dieną. Akcijos pagrindinis tikslas – išjudinti šeimą. Pirmiausia vaikus, parodant ir akcentuojant tai, kad jie gali judėti ir sportuoti lauke ne tik vasarą, bet ir žiemą, todėl labai smagu, kad vaikus atlydėjo tėveliai ir drauge atliko įvairias užduotis.
Kaip ir praėjusiais metais, šventė prasidėjo mankšta, kurią vedė Meškuičių filialo kultūrinių renginių organizatorė Loreta Morkūnienė. Į mankštą įsijungė visi – abejingų neliko. Mažieji meškuitiečiai atėjo nešini žiemos inventoriumi – rogutėmis, čiuožynėmis ir t.t., buvo surengtos estafetės, fotosesija, o rungčių dalyviai apdovanoti Pasaulinės sniego dienos atributika ir staigmenomis. Šventės dalyviai išsakė savo žiemiškus norus ir palinkėjimus, iš jų originaliausi: „kad Lietuvoje atsirastų pingvinų“ ir „vasarą nors truputį pasnigtų“.
Ši graži tradicija, švęsti Pasaulinę sniego dieną, tęsiasi ne vienerius metus. Tarptautinė slidinėjimo federacija trečiąjį sausio sekmadienį paskelbė Pasauline sniego diena. Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiama šventė, kurioje kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis, snieglentėmis. Kadangi akcija pasaulinė – ir kai kuriose šalyse nėra sniego, šventė rengiama įvairiose Sniego arenose ant dirbtinio sniego.

Meškuičių filialo informacija

>> Galeriją rasite čia <<