Pramoga ,,Rudenėlio dovanos“

Spalio 13 d. lopšelyje-darželyje vyko pramoga ,,Rudenėlio dovanos“, į kurią visus vaikučius, tėvelius, auklėtojas sukvietė ūkininkas. Jis džiaugėsi gausiai užderėtomis daržovėmis ir nunokusiais vaisiais. Ūkininkas, nuvykęs apžiūrėti derliaus, užtiko du nenaudėlius – kiškutį ir ežiuką besmaguriaujančius jo morkas ir obuoliukus. Ežiukas ir kiškutis susigėdo, atsiprašė ūkininko ir pakvietė vaikučius kartu su jais papramogauti. Vaikai keliavo į kiemelius,  kur žaidė žaidimus su rudeniniais medžių lapais, dalyvavo estafetėse: ,,Suskaičiuok kaštonus“, ,,Obuoliniai žmogeliukai“, ,,Surink bulves“. Jų metu buvo skatinamas vaikučių iniciatyvumas, aktyvumas, formuojami gražūs tarpusavio santykiai, vaikai mokėsi žaisti kolektyviai.
Papramogavę visi susirinko prie įvairiaspalvių skrybėlių, kurias iš rudenėlio ,,dovanų“ (spalvotų medžių lapų, įvairiaspalvių rudeninių gėlių, šakelių, uogų) sukūrė lopšelio-darželio darbuotojai. ,,Rudenėlio skrybėlėmis“ džiaugėsi visi renginio dalyviai, Meškuičių miestelio gyventojai.

Šaltinis: www.meskuiciuld.lt

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>