REKORDAI IR MEDALIAI ALYTUJE

Liepos 17-18 dienomis Alytuje vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionate ir Lietuvos taurės kūjo metimo varžybose puikiais rezultatais, rekordais ir medaliais džiugino Meškuičių gimnazijos lengvaatlečiai, atstovavę Šiaulių rajoną.
Dešimtokas Rokas Vepštas šuolio į aukštį sektoriuje, visus žiūrovus prikausčiusioje dvikovoje su kauniečiu E.Šidlausku, sugebėjo savo asmeninį rekordą pagerinti net 8 centimetrais ir įveikti 1,93 m aukštį. Tokį pat aukštį įveikė ir kaunietis. Kadangi 1,96 m aukštis nepakluso abiem šuolininkams, todėl pagal geresnį bandymų skaičių čempiono vardą iškovojo kaunietis, o Rokui atiteko sidabrinis apdovanojimas. Roko pasiektas rezultatas – Meškuičių gimnazijos rekordas.
Antrąją varžybų dieną R.Vepštas dalyvavo šuolio su kartimi varžybose ir metė rimtą iššūkį pripažintiems šios rungties favoritams Kauno ir Vilniaus miestų atstovams. Įveikęs 3,30 m aukštį, Rokas iškovojo trečiąją vietą ir bronzinį apdovanojimą.
Disko ir kūjo metimo sektoriuose varžėsi Nerilė Dikšaitė. Nors jos mestas diskas šį kartą nenuskriejo rekordinės trajektorijos, bet užtikrino antrąją vietą ir sidabrinį apdovanojimą. Nerilė šiose varžybose debiutavo ir sau neįprastoje rungtyje – kūjo metime. Pirmas startas nenuvylė – pasiektas rajono jaunių rekordas! Nors prizinės vietos čia nepavyko užimti, bet šis startas nuteikė optimistiškai.
Šiaulių rajono rekordu nudžiugino Meškuičių gimnazijos abiturientė Gerda Balsevičiūtė, kuri dalyvavo Lietuvos taurės kūjo metimo varžybose. Gerdai atiteko dvi antrųjų vietų taurės, iškovotos jaunimo ir suaugusių amžiaus grupėse. Visi trys meškuitiškiai (Rokas, Nerilė, Gerda) pakviesti į Lietuvos rinktinę dalyvauti Baltijos šalių jaunių ir jaunimo čempionate, kuris vyks Estijoje.

Petras Vaitkus Neformaliojo švietimo mokytojas