ŠIAULIŲ RAJONO SPORTO APDOVANOJIMAI

Šių metų sausio dešimtąją buvo pagerbti ir apdovanoti geriausieji 2018 metų Šiaulių rajono sportininkai, komandos, treneriai. Kavinėje „SMAKŲ SMAKAS“ susirinko gausus  sportininkų ir juos pasveikinti atvykusių Šiaulių rajono valdžios atstovų ir politikų būrys. Šventė metu paskelbtos ir apdovanotos devynios 2018 metų Šiaulių rajono sporto nominacijos.

     2018 metai kaip niekad buvo sėkmingi ir džiugūs Meškuičių gimnazijos ir Meškuičių mokyklos sporto klubo sportininkams. Šiaulių rajono sporto apdovanojimuose jiems atiteko penkių nominacijų laurai.

   Į geriausiųjų Šiaulių r. olimpinių sporto šakų sportininkų dešimtuką išrinkta lengvaatletė, Lietuvos varžybų prizininkė šuolio į aukštį ir į tolį rungtyse Meškuičių gimnazijos dvyliktokė Ervina Ladukaitė.

   Į geriausiųjų „Olimpinių vilčių“ sportininkų dešimtuką pateko lengvaatletės disko metikė Nerilė Dikšaitė ir stajerė Neda Dovidaitytė, kurios Lietuvos jaunučių ir jaunių varžybose 2018 m pelnė po keletą apdovanojimų.

   Geriausių Šiaulių r. komandų trejetuke nominuota Meškuičių mokyklos sporto klubo virvės traukimo 600kg kategorijos komanda, kuri Lietuvos virvės traukimo čempionate iškovojo bronzos medalius. Komandos sudėtyje startavo dabartiniai ir buvę Meškuičių gimnazijos mokiniai: Edas Klimas, Emilijus Alendatorius, Martynas Strižigauskas, Ervina Ladukaitė, Airita Jagminaitė, Gerda Lisinskaitė, Karolis Švalkūnas, Paulius Urmonas, Almantas Alendatorius, Donatas Vaitiekus, Gvidas Venislovas, Mantvydas Kozlovas, Rokas Jakimavičius, Gerda Balsevičiūtė.

   Apdovanotas ir geriausiųjų Šiaulių r. trenerių trejetukas. Čia nominuotas  lengvosios atletikos ir virvės traukimo treneris, Meškuičių gimnazijos kūno kultūros mokytojas ekspertas Petras Vaitkus.

    Į geriausio Šiaulių rajono sporto renginio nominacijos apdovanojimą konkuravo net penki, pasižymintys organizuotumu, dalyvių gausa, turintys išskirtines tradicijas renginiai. O geriausiu 2018 metų sporto renginiu išrinktas ir apdovanotas Meškuičių gimnazijos ir Meškuičių mokyklos sporto klubo nuo 1985 metų organizuojamas ir vykdomas renginys –  tarptautinės mokyklų sporto žaidynės „Kaimynų taurė“.

>>> Galerija <<<