TAURĖS IR MEDALIAI VARŽYBOSE „VISU GREIČIU PIRMYN“

Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos organizuojamos tradicinės lengvosios atletikos varžybose „Visu greičiu pirmyn“ į Šiaulių miesto lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro maniežą sukvietė apie 500 jaunųjų sportininkų iš keturiolikos šalies savivaldybių. Lengvaatlečiai savo jėgas išbandė dvejose amžiaus grupėse penkiolikoje rungčių.

Šiame lengvaatlečių forume dalyvavo ir keturiolika Meškuičių mokyklos sporto klubo sportininkų. Iš jų du tapo šių varžybų nugalėtojais, o trys iškovojo prizines vietas. Puikiai uždarų patalpų lengvosios atletikos sezoną pradėjo bėgikė Neda Dovidaitytė, kuri atkaklioje kovoje įveikė visas varžoves 1000 m bėgimo distancijoje ir pelnė nugalėtojos taurę. Šuolininkas į aukštį Rokas Vepštas nepaliko vilčių savo varžovams ir įveikęs kartelę pakeltą į 1,75 aukštį tapo varžybų nugalėtoju. Rutulio stūmikės Nerilė Dikšaitė ir Karolina Klimaitė startavo skirtingose amžiaus grupėse ir po labai permainingos kovos nusileido tik varžybų nugalėtojoms bei pasidabino sidabro medaliais.
Sidabro medalį iškovojo ir Kostas Dagys, kuris rungtyniavo 3000 m bėgimo varžybose. Sėkmė truputį nusisuko nuo šuolininkės į tolį Ervinos Ladukaitės, kuri savo rungtyje iškovojo ketvirtąją vietą. Sėkmingais pasirodymais varžybose džiugino Denisas Minkus 3000 m bėgime finišavęs penktuoju, Donatas Vaitiekus 200 m distancijoje pelnęs šeštąją vietą bei Gerda Balsevičiūtė rutulio stūmimo varžybose pasiekusi asmenininį rekordą ir užėmusi šeštąją vietą. Neteko nusivilti ir kitais dalyvavusiais sportininkais ryžtingai ir atkakliai siekusiais geriausio rezultato.

Dalyvavimas šiose varžybos suteikė galimybę pamatyti jaunųjų sportininkų galimybes, įdėtą
triūsą treniruotėse ir perspektyvas kituose uždarų patalpų lengvosios atletikos sezono