VĖL DŽIUGINO LENGVAATLEČIAI

Klaipėdoje vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionate maloniai nudžiugino Meškuičių gimnazijos II gimnazinės klasės mokinys Rokas Vepštas. Šuolio į aukštį sektoriuje įveiktas 1,80 m aukštis garantavo Rokui bronzos medalį. Iki čempiono laurų pritrūko 5 cm. Įveikęs 1,85 m aukštį pirma vieta džiaugėsi kaunietis.
Šiauliuose rungtyniavo vaikų amžiaus grupės (gim. 2007 m. ir jaunesni) lengvaatlečiai. Didžiuliame dalyvių būryje (rungtyniavo sportininkai iš 19 miestų ir rajonų) buvo matomi ir meškuitiškiai, iškovoję tris prizines vietas.

Šeštos klasės mokinys Orestas Surgautas rutulio stūmimo sektoriuje nusileido tik labai pajėgiam, išskirtinių duomenų Šilalės raj. sportininkui ir kopė ant antrojo nugalėtojų pakylos laiptelio. Sidabriniu apdovanojimu džiaugėsi ir rutulio stūmimo rungtyje dalyvavusi Daina Karčiauskaitė, pasiekusi savo asmeninį rekordą. Dar vieną antrą vietą iškovojo Pijus Janušauskas, rungtyniavęs šuolyje į aukštį. Visai šalia prizininkų pakylos liko rutulio stūmikė Sandra Patarakaitė, tik paskutiniu bandymu užleidusi trečią vietą laimėjusiai varžovei iš Joniškio.

Didžiulę dalyvių konkurenciją 60 m bėgime išbandė Igneta Kairytė, kur jos varžovėmis buvo 95 dalyvės. Pirmą kartą tokio masto varžybose dalyvavusi Igneta pasiekė asmeninį rekordą ir iškovojo 21 vietą.

Petras Vaitkus Neformaliojo švietimo mokytojas

http://mariakaarep.karlmuhust.eu/index.php/pinay-lingerie/play-girl-fucking-in-the-bathroom-cartoon-mom-nude-porn/